Varlığın gayesi...Yaratılışın neticesi ALLAH'a iman etmektir. Bu da ALLAH'ı tanımakla, bilmekle mümkündür. "En Önemli" yi belirlemek için ölçü olarak neyi kabul edersek edelim, sonuç değişmeyecektir. "En Önemli" şey ALLAH'ı tanımak, bilmek ve O'na iman etmektir. Bir grup gönüllü müslüman hanım ve erkek yukarıda belirtilenlere "Bizim de bir katkımız olsun ve bu katkı ahirette Rabbimizin huzurunda divan durduğumuz vakit, bize yüz aklığı olsun!" dediler. İşte bu sayede "ALLAH'ı Bilmek" sitesi, ALLAH'ın lütfuyla var oldu. Bütün Hamdler, ezelden taa ebede kadar her kim tarafından ve her kim için yapılıyor olursa olsun, sadece O'na aittir. Çünkü bütün varlık O'nun lütfudur.
                                                                                                                      "ALLAH'I BiLMEK Gönüllüleri"

İletişim

Varlığın gayesi…Yaratılışın neticesi ALLAH’a iman etmektir. Bu da ALLAH’ı tanımakla, bilmekle mümkündür. “En Önemli” yi belirlemek için ölçü olarak neyi kabul edersek edelim, sonuç değişmeyecektir. “En Önemli” şey ALLAH’ı tanımak, bilmek ve O’na iman etmektir. Bir grup gönüllü müslüman hanım ve erkek yukarıda belirtilenlere “Bizim de bir katkımız olsun ve bu katkı ahirette Rabbimizin huzurunda divan durduğumuz vakit, bize yüz aklığı olsun!” dediler. İşte bu sayede “ALLAH’ı Bilmek” sitesi, ALLAH’ın lütfuyla var oldu. Bütün Hamdler, ezelden taa ebede kadar her kim tarafından ve her kim için yapılıyor olursa olsun, sadece O’na aittir. Çünkü bütün varlık O’nun lütfudur.

Bizimle iletişim kurmak, öneri , görüş ve diğer göndermek istediğiniz mesajlarınız için aşağıdaki yorum gönderme kısmını kullanabilirsiniz.

 

“ALLAH’I BiLMEK Gönüllüleri”

 

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

4 Sizden gelenler

 1. AYŞE CEREN SÖYLEMEZ /

  Görsel ve teknik ekibin ellerine sağlık, çok güzel bir iş çıkmış ALLAH’ın izniyle…
  Sadece hatların altına mealen ne yazıyor bence eklemek lazım…

 2. yılmaz /

  her türlü (maddi ve manevi) emeği geçenlerden Allah razı olsun, rabbim yar ve yardımcınız olsun…

 3. MEHMET SOYSAL /

  RABBİMİZİ NE KADAR TANIMAK İSTİYORUZ?
  SORUSUNA EN GÜZEL CEVAP NETELİĞİNDEKİ BU MUAZZAM WEB SİTESİNİN HİZMETE GİRMESİ MUHAKKAK Kİ HİZMETLERİN EN GÜZELİDİR. ALLAH(C.C.) HİZMETLERİNİZİN KARŞILIĞIN İNŞALLAH FAZLASIYLA VERSİN. ALLAH(C.C.) MUVAFFAK ETSİN İNŞALLAH. AMİN….

 4. Salim KIRCIOĞLU /

  RABBİM SİZLERDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH. EN BÜYÜK AŞK ALLAH AŞKI. O DA ALLAH’I C.C. TANIMAKTAN/BİLMEKTEN GEÇİYOR. BİZ ONU GÖRMÜYORUZ ANCAK O BİZİ HER DAİM GÖRÜYOR. GERÇEK AŞK ULAŞILMASI İMKANSIZ OLANDIR. SAHİP OLDUĞUMUZ HERŞEYİ BİZE VERENİ TANIMAK VE SEVMEK, ONU DAHA ÇOK BİLMEK İÇİN MUTLAKA DAHA ÇOK OKUNMALI VE http://www.allahibilmek.com SİTESİ MUTLAKA ZİYARET EDİLİP İSTİFADE EDİLMELİ. ELİNİZE, EMEĞİNİZE SAĞLIK…

Yorum yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfa Başı